18.02.2018 - 22:48 CET Přihlášení uživatele

Základní škola > Zapojení do projektů

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět

Zobraz / Skyj

Krajina- regionální učebnice TUR

Projekt je určen pro pedagogy, jeho cílem je vytvořit učebnici zaměřenou na regionální problematiku. Při zpracování ukázkových hodin je kladen důraz na propojení předmětu s ICT a ostatními předměty. Projekt nabízí ke každému tématu ( krajina a zemědělství, krajina a obnovitelné zdroje, krajina a civilizace) seminář lektorovaný odborníky a exkurzi, která zavede učitele  na různá místa našeho regionu, jež se vážou přímo k jednotlivým tématům (vodárna Želivka, zámek Kačina, výrobna sýrů Salyx v Chotusicích a Agnes v Bohdanči zaměřená na přírodní produkty).

Zobraz / Skyj

Projekt Nautilus

Projekt NAUTILUS vytvořila společnost SCIO. Mottem projektu je“ Naučit žáky učit se“.

Předchozí

[12