22.01.2018 - 07:37 CET Přihlášení uživatele

Základní škola > Aktuality

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět

Beseda s cestovatelem

Rubrika: Aktuality
V úterý 29.3. jsme se opět po roce setkali s cestovatelem Tomášem Kubešem, který nám přinesl novinky z různých koutů světa. Prvňáčky a druháky nejvíce zaujalo koupání slonů v Indii. Starší spolužáci z 1.stupně si vyposlechli příběhy z jednotlivých evropských zemí a žáci 2. stupně měli možnost porovnat život ve střední Evropě se životem ve státech Střední Ameriky. Většina žáků ocenila pestrost zážitků přednášejícího i jeho schopnost předávat je posluchačům.

Keramika

Rubrika: Aktuality
I v letošním roce se snažíme přimět svoje ručičky k vytvoření výrobků, kterými bychom se mohli pochlubit svým nejbližším.

Turnaj v košíkové

Rubrika: Aktuality
Dne 8.3.2016 se naši nejstarší žáci zúčastnili turnaje v košíkové v Čáslavi.

KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ V ANGLIČTINĚ

Rubrika: Aktuality
22. února proběhlo okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Naši školu úspěšně reprezentovala Soňa Kmochová ze 7. ročníku, která se umístila na krásném 3. místě.

Recitační soutěž

Rubrika: Aktuality
Ve středu 17.2.2016 proběhlo školní kolo recitační soutěže naší školy.

Přijímací zkoušky se blíží

Rubrika: Aktuality
Chcete vědět, jak na tom jste? On-line testy jsou určeny pro žáky 5. i 9. třídy.

Zobraz / Skyj

Přihlášky na střední školy a víceletá gymnázia

Informace k přijímacímu řízení

Sběr plastových víček - velká pomoc pro Žanetku

Rubrika: Aktuality
Celoškolní akce ve sběru plastových víček je platná po celý letošní školní rok. Odpovídáme tímto na dotazy dětí i rodičů.

Předchozí

[2] [3] [4] [5] [67  [8] [9] [10] [11] [12]