26.04.2018 - 05:57 CET Přihlášení uživatele

Základní škola > Aktuality

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět

Hry bez hranic - I.stupeň

Rubrika: Aktuality
V úterý 25.10. těsně před začátkem podzimních prázdnin se na I. stupni uskutečnily Hry bez hranic. Boj o dortík s olympijskými kruhy vyhrálo družstvo Bulharska a všichni si náramně užili zábavné disciplíny.

Oslava 100 let výročí založení školy ve Zbraslavicích

Rubrika: Aktuality
Zveme Vás na oslavu 100 let výročí založení školy ve Zbraslavicích, která se koná 14.5.2016 v 10 hodin v budově základní školy.

Beseda s cestovatelem

Rubrika: Aktuality
V úterý 29.3. jsme se opět po roce setkali s cestovatelem Tomášem Kubešem, který nám přinesl novinky z různých koutů světa. Prvňáčky a druháky nejvíce zaujalo koupání slonů v Indii. Starší spolužáci z 1.stupně si vyposlechli příběhy z jednotlivých evropských zemí a žáci 2. stupně měli možnost porovnat život ve střední Evropě se životem ve státech Střední Ameriky. Většina žáků ocenila pestrost zážitků přednášejícího i jeho schopnost předávat je posluchačům.

Keramika

Rubrika: Aktuality
I v letošním roce se snažíme přimět svoje ručičky k vytvoření výrobků, kterými bychom se mohli pochlubit svým nejbližším.

Předchozí

[3] [4] [5] [6] [78  [9] [10] [11] [12] [13]