23.01.2018 - 14:52 CET Přihlášení uživatele

Základní škola > Aktuality

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět

Školní akademie Legendy

Rubrika: Aktuality
Dne 26.6.2015 se konala školní akademie. Na odkazu můžete shlédnout video z části akademie v délce 17 min. Video natočil pan Stanislav Tomášek. Děkujeme.

Kurs angličtiny

Cambridge English - zápis do kursu 9.9.2015 v 11.40hod

Výlet Taktik

Rubrika: Aktuality
Ve čtvrtek 18.6. jsme se vydali na výlet do Červených Peček a na nebovidskou tvrz.

Setkání budoucích prvňáčků

Rubrika: Aktuality
Druhé setkání budoucích prvňáčků a jejich rodičů proběhlo opět ve středu, a to 20. května. Děti se ocitly ve světě zvířat, jejichž pomocí se učily porozumět důležitým pojmům - řádek, sloupek. Nechybělo ani poznávání prvního písmene ve slovech a dělení slov na slabiky. Na závěr si uvolnily ruku pomocí grafomotorických cviků.

Zobraz / Skyj

Budu prvňáček - první setkání předškoláčků a rodičů s paní učitelkou ve škole.

Rubrika: Aktuality
Dne 13. května proběhlo první setkání budoucích prvňáčků a rodičů v základní škole. Děti se seznámily s novým prostředím, poznaly paní ředitelku a paní učitelku a zapojily se do práce, která je bude v první třídě čekat. Pomocí pohádek si zábavnou formou procvičovaly orientaci na ploše, prověřovaly si znalost termínů - první, poslední, před, za, těsně vedle, mezi apod. Všem se práce moc dařila a věřím, že se s nimi opět za týden uvidíme ve stejnou dobu při druhém setkání. Budeme se těšit.

Keramika pro dospělé

Rubrika: Aktuality
Zdravím příznivce keramiky. Připomínám, že ve čtvrtek 23. 4. 2015 se koná od 15 : 30 další schůzka. Těší se na Vás Milena a Zdeňka

Předchozí