23.01.2018 - 14:51 CET Přihlášení uživatele

Základní škola > Aktuality

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět

sportovní přebory

Rubrika: Aktuality
Ráda chválím skupinu chlapců z 5. třídy, kteří se zúčastnili v úterý 14.dubna okresního přeboru ve vybíjené a získali krásné 2. místo. Dále chválím skupinu dívek, které bojovaly ve středu 15. dubna také v okresním přeboru ve vybíjené. Dne 16.4. se zapojily naše děti ještě do štafetového běhu v Čáslavi. Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

DEN ZEMĚ

Rubrika: Aktuality
Ve středu 22.4. se uskuteční Den Země. Čeká nás vycházka do okolí Zbraslavic. Další informace u třídních učitelů.

Beseda s cestovatelem Tomášem Kubešem

Rubrika: Aktuality
30. března jsme se na naší škole měli besedu s cestovatelem Tomášem Kubešem. První stupeň zaujala beseda o Africe a druhý stupeň se zaposlouchal do vyprávění o Sibiři.

Zákaz vjezdu

Rubrika: Aktuality
Vážení rodiče, dodavatelé a veřejnost, upozorňujeme Vás ještě jednou, že od středy 1. 4. 2015 je uzavřen vjezd na školní dvůr z důvodu opravy naší haly, kterou bude provádět Firma Unikom z Kutné Hory. Na tuto opravu získala Obec Zbraslavice dotaci. Máte možnost zastavit u silnice, aby děti mohly vystoupit nebo raději dojet na náměstí, a pak s dítětem dojít do školy. Věříme, že chápete nutnost tohoto opatření, aby se předešlo zbytečným úrazům a nehodám. Děkujeme Vám za respektování zákazu vjezdu. Mgr. Milena Kyzourová - ředitelka ZŠ

Jazykové kursy

Rubrika: Aktuality
Ve školním roce 2015/2016 naše škola začíná spolupráci s Evropským centrem jazykových zkoušek, díky které mají Vaše děti možnost získat svůj první mezinárodní certifikát z angličtiny, a to rovnou z univerzity v Cambridge. V souvislosti s tím bude zároveň umožněno navštěvovat speciální přípravné kurzy.

Návštěva obecní knihovny ve Zbraslavicích

Rubrika: Aktuality
Ve středu 10. března navštívili žáci 5. třídy obecní knihovnu, kde se zúčastnili hodinové besedy s paní Přenosilovou. Setkání bylo založeno na zjišťování znalostí z oblasti dětské literatury. Zábavnou formou zodpovídali zadané otázky, týkající se dětských knih, spisovatelů a ilustrátorů. Na závěr si děti prohlédly část, týkající se dětské literatury. Beseda se jim líbila.

Hory 2015

Rubrika: Aktuality
Žáci 7.-9. třídy se zúčastnili lyžařského výcviku od 21.- 27.2. 2015 v Hraběticích, v Jizerských horách. Podívejte se, jak se jim dařilo :0)

Předchozí