27.04.2018 - 04:46 CET Přihlášení uživatele

Základní škola > Aktuality

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět

Výlet Taktik

Rubrika: Aktuality
Ve čtvrtek 18.6. jsme se vydali na výlet do Červených Peček a na nebovidskou tvrz.

Setkání budoucích prvňáčků

Rubrika: Aktuality
Druhé setkání budoucích prvňáčků a jejich rodičů proběhlo opět ve středu, a to 20. května. Děti se ocitly ve světě zvířat, jejichž pomocí se učily porozumět důležitým pojmům - řádek, sloupek. Nechybělo ani poznávání prvního písmene ve slovech a dělení slov na slabiky. Na závěr si uvolnily ruku pomocí grafomotorických cviků.

Zobraz / Skyj

Budu prvňáček - první setkání předškoláčků a rodičů s paní učitelkou ve škole.

Rubrika: Aktuality
Dne 13. května proběhlo první setkání budoucích prvňáčků a rodičů v základní škole. Děti se seznámily s novým prostředím, poznaly paní ředitelku a paní učitelku a zapojily se do práce, která je bude v první třídě čekat. Pomocí pohádek si zábavnou formou procvičovaly orientaci na ploše, prověřovaly si znalost termínů - první, poslední, před, za, těsně vedle, mezi apod. Všem se práce moc dařila a věřím, že se s nimi opět za týden uvidíme ve stejnou dobu při druhém setkání. Budeme se těšit.

Keramika pro dospělé

Rubrika: Aktuality
Zdravím příznivce keramiky. Připomínám, že ve čtvrtek 23. 4. 2015 se koná od 15 : 30 další schůzka. Těší se na Vás Milena a Zdeňka

sportovní přebory

Rubrika: Aktuality
Ráda chválím skupinu chlapců z 5. třídy, kteří se zúčastnili v úterý 14.dubna okresního přeboru ve vybíjené a získali krásné 2. místo. Dále chválím skupinu dívek, které bojovaly ve středu 15. dubna také v okresním přeboru ve vybíjené. Dne 16.4. se zapojily naše děti ještě do štafetového běhu v Čáslavi. Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

DEN ZEMĚ

Rubrika: Aktuality
Ve středu 22.4. se uskuteční Den Země. Čeká nás vycházka do okolí Zbraslavic. Další informace u třídních učitelů.

Předchozí

[6] [7] [8] [9] [1011  [12] [13] [14] [15] [16]