26.04.2018 - 05:58 CET Přihlášení uživatele

Základní škola > Aktuality

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět

Zobraz / Skyj

Poděkování za nasbíraná plastová víčka

Rubrika: Aktuality
Žáci 5. třídy děkují všem kamarádům, kteří se zapojili do sběru plastových víček. Dnes jsme je předali mamince Filípka Černého. Čtěte dále ...

Zobraz / Skyj

Úspěch v okresním kole anglické olympiády

Rubrika: Aktuality
V pondělí dne 12.02.2018 se konalo v Kutné Hoře okresní kolo olympiády v anglickém jazyce. Naši žáci Soňa Kmochová z 9. třídy a Mikuláš Ečer ze 7. třídy se mezi ostatními soutěžícími neztratili a oběma se podařilo vybojovat krásné 3. místo (Soně v kategorii II.A, Mikulášovi v kategorii I.A). Oběma žákům blahopřejeme, děkujeme jim za vzornou reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších úspěchů!

Beseda s cestovatelem T. Kubešem

Rubrika: Aktuality
Naše již tradiční setkání proběhlo tentokrát v netradičním termínu - 31. ledna. Pro 3. - 6. ročník se letošním tématem stala Africká mozaika, žáci 7. - 9. třídy si pozorně vyposlechli besedu Hedvábná stezka. Přejeme mnoho dalších zážitků z cest a šťastných návratů!

LVZ 2018

Rubrika: Aktuality
V týdnu od 14.1.do 20.1.2018 si žáci užili parádní týden na horách. Počasí nám přálo, a od úterý nám napadlo 40 cm přírodního sněhu. Výcvik probíhal jak na lyžích tak na snowboardu. LVZ jsme si všichni moc užili.

Podpora výuky plavání v základních školách - dotace MŠMT

Rubrika: Aktuality
Naše škola je zapojena do programu MŠMT Podpora výuky plavání. Tato nová dotace slouží na uhrazení cest autobusem ze Zbraslavic do Kutné Hory. Výlohy s cestou na plavání v minulých letech nesl pan Holík - Silnice Čáslav a.s., který nám bezplatně poskytoval autobus. Pro rodiče žáků, kteří jezdí na plavání, to stále znamená, že jsou zproštěni z plateb za autobus. Budeme doufat, že jeden nebo druhý zdroj budeme moci využívat i nadále.

Plán na leden

Rubrika: Aktuality
Vážení rodiče a přátelé naší školy, přejeme Vám krásné prožití nejen svátků vánočních, ale i celého roku 2018, pevné zdraví, spokojenost, pohodu, dobrou spolupráci, radost z našich dětí, mnoho příjemných setkání nejen na půdě naší školy. zaměstnanci školy

Předchozí