22.01.2018 - 07:42 CET Přihlášení uživatele

Základní škola > Aktuality

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět

Podzimní sběr starého papíru

Rubrika: Aktuality
Děkujeme všem, kteří se zapojili do sběru starého papíru.

Hry bez hranic 2. stupeň - Pevnost Boyard

Rubrika: Aktuality
V pondělí 23.10.2017 se v tělocvičně školy uskutečnilo sportovní klání tříd druhého stupně.

Rubrika: Aktuality
V prvním týdnu v říjnu zahajují svou činnost kroužky. Kroužek je zpoplatněn částkou 300,-Kč/pololetí. (Keramika 400,-Kč - kroužek + materiál) Platba proběhne v říjnu (1. pololetí) a v únoru (2. pololetí) v hotovosti u vedoucího kroužku.

Sběr plastových víček

Rubrika: Aktuality
Milí kamarádi, i v tomto školním roce pořádáme sběr plastových víček pro Filípka Černého. Přidáte se k nám? Jakékoliv množství můžete přinášet do učebny 5. třídy. Děkujeme vám všem za pomoc a spolupráci.

Zobraz / Skyj

Mléko a ovoce do škol zdarma

Rubrika: Aktuality
V letošním školním roce se dotované ovoce a mléko týká všech žáků naší školy. Každý žák má nárok na jeden balíček ovoce a jedno neochucené mléko (0,25l) 1x za 2 týdny.

Předchozí

[12  [3] [4] [5] [6] [7]