21.01.2018 - 17:43 CET Přihlášení uživatele

Základní škola > Aktuality

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět

Výlet Taktik

Rubrika: Aktuality
Dne 11. - 13.6.2017 proběhlo vyvrcholení činnosti matematického kroužku Taktik, 15 členů se vydalo na výlet na Máchovo jezero.

Legiovlak

Rubrika: Aktuality
Ve dnech 18. a 19.5. měli žáci 7., 8. a 9. třídy možnost si prohlédnout věrnou repliku legionářského vlaku z období let 1918–1920 ( kdy na Transsibiřské magistrále v Rusku probíhaly válečné operace čs. legií) a vyposlechnout si zasvěcený výklad průvodce v dobové legionářské uniformě. Zájemcům o toto období doporučuji stránky: www.legiovlak.cz.

Rubrika: Aktuality
Dne 4.5.2017 se celá škola vydala na vycházky v okolí školy, abychom našemu prostředí pomohli od odpadků. Děkujeme všem, kteří se do akce aktivně zapojili.

Dodržování školního řádu

Rubrika: Aktuality
Upozorňujeme žáky i jejich zákonné zástupce na striktní zákaz používání mobilních telefonů po dobu pobytu ve škole. Školní řád: "Během pobytu ve škole mají žáci vypnuté mobilní telefony i veškerá multimediální zařízení, mají je uložené ve školní tašce. Za jejich ztrátu či poškození nenese škola odpovědnost. Po celou dobu pobytu ve škole je zakázáno pořizovat jakékoli zvukové, obrazové, nebo multimediální záznamy." Kontakt s dítětem v době školního vyučování je možný přes školní e-mail, nebo telefon v kanceláři školy. Děkujeme za podporu.

Výuka deváťáků

Rubrika: Aktuality
Dne 28.3. se již tradičně zhostili výuky první a druhé hodiny naši deváťáci. Tentokrát vypomohly i Soňa a Lucka z 8. třídy.

Školní kolo recitační soutěže

Ve středu 1. března proběhla na naší škole recitační soutěž. Podívejte se na fotografie zúčastněných.

Předchozí

[1] [2] [34  [5] [6] [7] [8] [9]