26.05.2018 - 19:52 CET Přihlášení uživatele

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět

Zobraz / Skyj

26.3.2013 Velikonoce

Žáci naší školy slaví velikonoční svátky. Vytvořili řetězy z kraslic a ozdobili vrbu u školy. Podívejte, jak se jim to povedlo!

24.4.2013 Kinderiáda v Kolíně

Dne 24.4.2013 se 9 žáků z 1. stupně zúčastnilo v Kolíně sportovní soutěže KINDERIÁDA.

13.3.2013 Pernštejni

Ve středu 13.3. vystoupila pro celou školu skupina historického šermu Pernštejni. Seznámili nás s obdobím renesance.

27.2. 2013 Recitační soutěž

Školní kolo recitační soutěže se konalo ve středu 27.2.2013. Nezávislé porotě, ve složení paní ředitelka Mgr. Milena Kyzourová, starosta obce Ondřej Havlovic a paní knihovnice Marcela Přenosilová, se představilo celkem 33 recitátorů, kteří byli vybráni ve třídních kolech. Rozděleni byli do čtyř kategorií: kategorie I – 1. a 2. třída;  kategorie II – 3.-5. třída; kategorie III – 6. a 7. třída; kategorie IV – 8. a 9. třída. Všichni měli své básně dobře připravené, a tak měla porota dost práce s bodováním, aby vybrala tři nejlepší recitátory v každé kategorii.

21. 2. 2013 Kloboukový karneval.

Děti z prvního stupně se 21.února zúčastnily karnevalu, který pro ně připravili starší žáci. Proběhlo několik soutěží - tancování s kloboukem, hra s předáváním balonku, házení  papírovými koulemi mezi jednotlivými třídami. Ti, kteří vyhráli, byli odměněni sladkostmi. Závěrem došlo k vyhodnocení nejlepších masek z každé třídy. Tato akce se dětem líbila a všichni se těší na další. Zapsala Blanka Čežíková.

31.12. Zpívání pod vánočním stromem

Jako každý rok zazpíval sbor dětí pod vedením učitelek p. Flekalové a Ruthové za hudebního doprovodu p. Duspivy pod vánočním stromem v Bohdanči a ve Zbraslavicích pásmo koled.

23.1.2013 Zápis do 1. ročníku

Ve středu 23.1. proběhlo první kolo zápisu do 1. ročníku. Bylo zapsáno 3o dětí. Ve druhém kole 6.2. byla přijata jedna žákyně.