18.01.2018 - 08:48 CET Přihlášení uživatele

Tisk PDF dokument Pošli upozornění na záznam Zpět

Dětské zábavné odpoledne 17. 11.2012

Rubrika: SRPDŠ

Dne 17.11.2012 se ve velké tělocvičně zbraslavické školy konalo od 14:00 hodin dětské zábavné odpoledne pořádané SRPDŠ.

Toto odpoledne pro děti naší školy a školky bylo plné her a úkolů, které očividně dětičky a i některé rodiče bavilo a to nejen kvůli tomu, že za každé splnění úkolu dostaly děti malou odměnu, ale i proto, že si měly možnost vyzkoušet svoji šikovnost a znalosti.

Do některých disciplín jsme zapojili i rodiče, kteří za splnění dostali sladkou odměnu. Odměny pro děti byly sponzorovány jedním  ze členů SRPDŠ. Her se zúčastnilo k našemu potěšení 32 dětí. Všem děkujeme za účast a již nyní se těšíme na příště.

Zápis vyhotovila Světlíková Kateřina

Soutěžící: Chudoba Tomáš, Červinková Markéta, Mlčoch Filip, Dlouhý Milan, Stoklasa Jan, Světlíková Adéla, Byrwa Ondřej, Jursíková Nikola a Dominik, Tůmová Anežka, Seifertová Kristýna a Jakub, Blažek Jan a Matyáš, Růžička Vojta, Martínek David, Budínský Ondřej a Lukáš, Tvrdíková Veronika, Prchalová Renata, Jahodářová Natálie, Pokorná Barbora, Duspivová Anna a Jan, Fejfar Jakub, Zichová Lucie, Ečer Mikuláš a Filip, Hrabčáková Alžběta a Margareta, Mankerich Daniil.