21.04.2018 - 09:13 CET Přihlášení uživatele

Základní škola > Školní poradenské pracoviště > Informace pro budoucí prvňáčky

Tisk PDF dokument Pošli upozornění na záznam Zpět

Škola zvesela

Příprava na školu pro předškoláčky a jejich rodiče
Krásný den,

maminky mi často píší, že přesto, že se opravdu snaží připravit svého předškoláčka na vše potřebné, nejsou si jisté, zda přece jen nějakou oblast neopomněli.
Je vám to povědomé?

Povím vám, kde je zakopaný pes. Ono sice ze všech stran slyšíte, že základem všeho je příprava předškoláka na školu, ale nikdo přesně neřekne, JAK má vypadat.

Různě na internetu sice najdete náměty a tipy, co zlepšit. Někde to, jinde ono...to ale ve výsledku nic moc neřeší.

Vaše cesta s předškolákem by totiž měla mít ucelený a jasný směr.

Mně prošly pod rukama už spousty předškoláků i malých školáků, a tak dobře vím, jaké peripetie dennodenně rodiče řeší, co jim působí největší problémy a co vše je nejvíce zajímá.

A tak jsem si vyhrnula rukávy a vytvořila online kurz, který jde opravdu do hloubky a postupně vás naučí ty nejdůležitější postupy a principy, jak co nejlépe a nejefektivněji připravit předškoláka do školy.
A to tak, abyste z toho vy i váš malý školák těžili nejen při nástupu do 1. třídy, ale i následující roky školní docházky.

Online kurz poběží 6 týdnů a každý týden se budeme věnovat jedné z klíčových oblastí rozvoje dítěte.

Nikam nemusíte docházet.
Nikdo vám nenařizuje kdy, v kolik a kolik. :-)
Vše je ve vaší režii, protože každé dítko je jiné a každému vyhovuje něco jiného...a na to se bohužel často v běžných kurzech zapomíná.

Proto pojďte dál, máme otevřeno!

Právě teď je jedinečná šance získat členství v kurzu a díky tomu hravou a zábavnou formou vtáhnout svého předškoláka do procesu vzdělávání.

Přihlášky uzavírám v pátek 20. 4. 2018 o půlnoci. Letošní školní rok se již tento kurz otevírat nebude.

Vše o kurzu i možnost přihlásit se:

Užijte si skvělou zábavu, která rozvíjí vše potřebné, co se vašemu budoucímu školáčkovi bude maximálně hodit.

Těším se na vás uvnitř kurzu.

Jára  ze Školy zvesela

Převzato z e-mailu.