24.02.2018 - 07:25 CET Přihlášení uživatele

Základní škola > Třídy > VI. třída

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět

Z Paříže do Paříže

Rubrika: VI. třída
V pondělí 9. 10. jsme zhlédli film o osudech židovské rodiny v době 2. světové války. Žáky nejvíce zaujaly scény nácvik výslechu, prohlídka dokladů ve vlaku, přechod hlídanou zónou a výslech na úřadě. Šesťáci hodnotí film jako reálný, působivý, ale smutný. Hezké počasí jsme využili ke krátké procházce po historickém centru Kutné Hory.

Zobraz / Skyj

Hudba zní v našem podání

Rubrika: VI. třída
Tyto hudební nástroje, kterým se říká dešťová hůl, vytvořili žáci v dílnách s paní Víznerovou nejen pro školní sbor, ale i pro všechny ostatní žáky školy do hodin hudební výchovy.

Hasík

Rubrika: VI. třída
V lednu jsme se dvakrát sešli se zástupci hasičů. Připomněli jsme si důležitá telefonní čísla, jak předcházet požáru a jak správně postupovat, když už požár nastane.

Branné cvičení

Rubrika: VI. třída
Dne 21. 9. jsme se po evakuaci školy vydali na trasu Starý rybník - Štipoklasy - Radvančice - Zbraslavice. Zadané úkoly jsme úspěšně plnili na hřišti i cestou. Vítězná hlídka: A. Šindelářová, J. Duspiva, M. Jiroušek, F. Mlčoch.

Adventní čas nastal

Příjemné vánoční svátky a šťastný nový rok 2018 přeje 6. třída