24.02.2018 - 07:15 CET Přihlášení uživatele

Základní škola > Třídy > VII.třída

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět

Branné cvičení

Rubrika: VII.třída
Krátká připomínka branného cvičení,v rámci něhož děti plnily různé úkoly během turistické trasy na hřiště a pak úkoly na jednotlivých stanovištích. Děti během celé akce sbíraly body, nejlepší hlídka (skupina s největším počtem bodů) byla odměněna diplomem.

Světová premiéra

Rubrika: VII.třída
"Světová premiéra" krátkého filmu Max v kině Modrý kříž v Kutné Hoře se uskutečnila 08.10. za účasti žáka naší třídy Mikuláše Ečera. Mikuláš ztvárnil hlavní roli v příběhu o mladém nadějném sportovci, kterému osud postavil do cesty překážku v podobě invalidního vozíku. Promítání bylo doprovázeno slavnostním ceremoniálem s delegací tvůrců a herců, kteří svůj film uvedli na velké plátno. Mikuláš při této příležitosti dostal cenu, která je údajně cennější než "Oscar". Co to bylo, se ho můžete zeptat sami...:-)

Vánoční dílna v 7. třídě