21.04.2018 - 09:18 CET Přihlášení uživatele

Základní škola > Aktuality

Tisk PDF dokument Pošli upozornění na záznam Zpět

Poděkování za nasbíraná plastová víčka

Rubrika: Aktuality
Žáci 5. třídy děkují všem kamarádům, kteří se zapojili do sběru plastových víček. Dnes jsme je předali mamince Filípka Černého. Čtěte dále ...

Dobrý den,

chtěla bych Vám a vaší škole moc poděkovat za účast na sběru víček pro syna Filípka. Konečně se nám snad podaří proměnit víčka za nějaké korunky. Původně tato sbírka měla přispět na plánovanou speciální operaci, kterou už má Filípek díky hodným sponzorům za sebou. Jelikož se nasbíraná víčka nepodařilo v tu dobu odvézt, částka za ně bude použita na následnou rehabilitaci v K.Hoře (Cestě životem bez bariér), kde Filípek už po několikáté absolvuje nákladné cvičení v obláčku.
Jsem moc ráda, že se děti angažují v pomoci jiným, slabším, kteří v životě neměli tolik štěstí jako oni.

Díky s pozdravem

Černá