22.01.2018 - 07:40 CET Přihlášení uživatele

Základní škola > Aktuality

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět

Adventní obchůzky

Rubrika: Aktuality
Barborky tradičně roznesly třešňové větvičky a popřály štěstí 4.12. Mikuláš prokázal svou moc a autoritu následující den. I když v pekelných listinách bylo zapsáno hodně zlobivých žáků, čerti nikoho s sebou do pekla neodnesli. Lucky ve středu 13.12. ,,upily noci" a zkontrolovaly předvánoční úklid.

AKADEMIE

Rubrika: Aktuality
Několik fotek a odkaz na krátké video

AKADEMIE 2014

KDE NĚCO KONČÍ, NĚCO ZAČÍNÁ....

Akademie 2017

Rubrika: Aktuality
Dne 23.6.2017 v 17 hod se v sokolovně ve Zbraslavicích uskuteční Akademie "Hra skončila". Srdečně zveme rodiče a všechny příznivce naší školy.

Beseda s cestovatelem

Rubrika: Aktuality
V úterý 29.3. jsme se opět po roce setkali s cestovatelem Tomášem Kubešem, který nám přinesl novinky z různých koutů světa. Prvňáčky a druháky nejvíce zaujalo koupání slonů v Indii. Starší spolužáci z 1.stupně si vyposlechli příběhy z jednotlivých evropských zemí a žáci 2. stupně měli možnost porovnat život ve střední Evropě se životem ve státech Střední Ameriky. Většina žáků ocenila pestrost zážitků přednášejícího i jeho schopnost předávat je posluchačům.

1  [2] [3] [4] [5] [6]

Další