Jméno Heslo

Základní škola > Aktuality

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět

První den školního roku 2017/2018

Naše žáky ve třídách uvítaly paní učitelky třídní. K oběma prvním třídám promluvil i pan starosta Havlovic a paní ředitelka Mgr. Milena Kyzourová. Všem přejeme úspěšný start do nového školního roku. Na odkazu jsou fotografie našich prvňáčků.

AKADEMIE

Rubrika: Aktuality
Několik fotek a odkaz na krátké video

Akademie 2017

Rubrika: Aktuality
Dne 23.6.2017 v 17 hod se v sokolovně ve Zbraslavicích uskuteční Akademie "Hra skončila". Srdečně zveme rodiče a všechny příznivce naší školy.

Výlet Taktik

Rubrika: Aktuality
Dne 11. - 13.6.2017 proběhlo vyvrcholení činnosti matematického kroužku Taktik, 15 členů se vydalo na výlet na Máchovo jezero.

Legiovlak

Rubrika: Aktuality
Ve dnech 18. a 19.5. měli žáci 7., 8. a 9. třídy možnost si prohlédnout věrnou repliku legionářského vlaku z období let 1918–1920 ( kdy na Transsibiřské magistrále v Rusku probíhaly válečné operace čs. legií) a vyposlechnout si zasvěcený výklad průvodce v dobové legionářské uniformě. Zájemcům o toto období doporučuji stránky: www.legiovlak.cz.

Předchozí

[1] [2] [3] [45  [6] [7] [8] [9] [10]