22.02.2018 - 20:00 CET Přihlášení uživatele

Co nového ve 2. třídě

Rubrika: II. třída
Co nového ve 2. třídě za 1. čtvrtletí školního roku 2017 - 2018

Ve čtvrtek 21. září jsme zažili branné cvičení. Po cvičné evakuaci jsme pospíchali na hřiště, kde jsme na stanovištích plnili úkoly.Nejvíce se nám líbilo střílení ze vzduchovky, skákání v pytli a zdravověda. Soutěžní dopoledne jsme zakončili opékáním buřtů na nádvoří Obecního úřadu ve Zbraslavicích.Tímto děkuji panu sterostovi Ondřeji Havlovicovi za zakoupení buřtů.Branné cvičení jsme si užili a moc se nám líbilo.

Dne 25. října před podzimními prázdninami proběhla sportovní soutěž  KDO VYHRAJE?  Nejvíce se líbilo stanoviště - HBITÁ SRNKA.
Děkujeme paní učitelkám Honzíkové a Tvrdíkové , které tuto akci pro nás připravily.

Mgr. Marie Vavřincová