21.04.2018 - 09:45 CET Přihlášení uživatele

Základní škola > Třídy > III. třída

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět

Školní kolo recitační soutěže

Rubrika: III. třída
Krásný výsledek zaznamenali dva recitátoři z naší třídy ve školním kole recitační soutěže. V příslušné kategorii Matyáš Blažek vyhrál a Anička Sojková obsadila třetí místo. Super úspěch! Matyáš bude naši školu reprezentovat v okresním kole.Budeme Matyášovi držet palce. I ostatní účastníci soutěže Kája Svobodová, Ríša Metzner a Vašek Lhotský předvedli pěkné výkony.

Zobraz / Skyj

První čtvrtletí ve třetí třídě

Rubrika: III. třída
Události prvního čtvrtletí ve třetí třídě v obrazech. Co všechno se přihodilo? Branné cvičení, stmelovací odpoledne, vycházky v hodinách prvouky, volby do školního parlamentu, Hry bez hranic tentokrát v lese - spousta práce, ale i legrace.

Mandaly

Rubrika: III. třída
Velmi povedené mandaly, práce mnoho, ale stálo to za to. Alespoň pro některé.

Zobraz / Skyj

Druhé čtvrtletí ve třetí třídě

Rubrika: III. třída
Několik fotografií z dění ve třetí třídě během druhého čtvrtletí. Velmi bohaté na dění bylo období před Vánocemi - dílna, čerti, jarmark, nadílka, vánoční koncert. V lednu potom vysvědčení a vyhodnocení třídní soutěže.