22.01.2018 - 07:41 CET Přihlášení uživatele

Základní škola > Aktuality

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět

Podpora výuky plavání v základních školách - dotace MŠMT

Rubrika: Aktuality
Naše škola je zapojena do programu MŠMT Podpora výuky plavání. Tato nová dotace slouží na uhrazení cest autobusem ze Zbraslavic do Kutné Hory. Výlohy s cestou na plavání v minulých letech nesl pan Holík - Silnice Čáslav a.s., který nám bezplatně poskytoval autobus. Pro rodiče žáků, kteří jezdí na plavání, to stále znamená, že jsou zproštěni z plateb za autobus. Budeme doufat, že jeden nebo druhý zdroj budeme moci využívat i nadále.

Plán na leden

Rubrika: Aktuality
Vážení rodiče a přátelé naší školy, přejeme Vám krásné prožití nejen svátků vánočních, ale i celého roku 2018, pevné zdraví, spokojenost, pohodu, dobrou spolupráci, radost z našich dětí, mnoho příjemných setkání nejen na půdě naší školy. zaměstnanci školy

Adventní obchůzky

Rubrika: Aktuality
Barborky tradičně roznesly třešňové větvičky a popřály štěstí 4.12. Mikuláš prokázal svou moc a autoritu následující den. I když v pekelných listinách bylo zapsáno hodně zlobivých žáků, čerti nikoho s sebou do pekla neodnesli. Lucky ve středu 13.12. ,,upily noci" a zkontrolovaly předvánoční úklid.

Patříme mezi laskavé školy

Rubrika: Aktuality
Žáci 4. a 5. třídy se zapojili do projektu #jsemlaskavec. V těchto dnech se nám dostalo poděkování za námi vykonané dobré skutky. Odměnou jsou pro nás i modré náramky s logem projektu. Děkujeme.

Lyžařský výcvikový kurs

Rubrika: Aktuality
V termínu 14.- 20.1.2018 se uskuteční lyžařský výcvik žáků 7.-9. tříd.

1  [2] [3] [4] [5] [6]

Další