Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Projekt Vybudování multimediální učebny (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012237) je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování multimediální učebny. V rámci projektu bude pořízeno IT vybavení a nábytek a síťová infrastruktura.

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

My vám ty medaile příště dovezeme!

  • Linda Homolková

Vloženo: 2. dubna 2019 v 15:56Pondělí 1. 4. 2019 nebylo jen aprílové, pro naše chlapce z kroužku florbalu (3. - 5. třída) bylo hlavně sportem nabité, přímo florbalové!
 

              FullSizeRender (1).jpg


V nové sportovní hale Klimeška v Kutné Hoře se naši florbalisté zcela poprvé (a to je třeba podotknout) proti velice těžké florbalové konkurenci ze základních škol v okrese, převážně z Kutné Hory, Čáslavi, Vrdů a také Žehušic, utkali v rámci okresního kola florbalového turnaje pořádaného Asociací školních sportovních klubů.


I přestože naši florbalisté se s tímto na oblibě roustoucím kolektivním sportem seznamují postupně teprve od začátku školního roku, dokázali prodat vše, co se doposud naučili a ba co víc, další nové znalosti a zkušenosti ze světa florbalu se přiučit. S medailemi se sice nevrátili, ale všichni si moc dobře uvědomují, že to není to nedůležitější!


Za sebe musím všechny zúčastněné nadějné sportovce moc pochválit! Bojovali jste naprosto  perfektně až do poslední vteřiny, ani na chvíli jste se nevzdávali a dokázali jste zůstat nad věcí a odejít s hlavami vztyčenými a s obrovskou radostí z posledního zápasu, který rozhodl o našem umístění.
Z celkových 8 soupeřů  jsme skončili na 7. místě, který zaslouží velký potlesk! 
Nejdůležitější ze všeho je ten viditelný pokrok, který kluci doposud udělali. A že pokrok udělal každý hráč opravdu markantní! A co je ještě víc - ta radost ze hry - to je zkrátka k nezaplacení! 


Už teď však pracujeme na zlepšení taktiky a způsobu hry,
abychom za rok bylo zase o kus dál. 

 

              FullSizeRender (2).jpg 
 

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)