Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Projekt Vybudování multimediální učebny (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012237) je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování multimediální učebny. V rámci projektu bude pořízeno IT vybavení a nábytek a síťová infrastruktura.

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Adaptační kurz 6.tříd

  • Mgr. Petra Pekárková

Vloženo: 16. září 2018 v 22:56

Ve dnech 6. a 7.září se zúčastnily třídy 6.A a 6.B adaptačního kurzu v kempu KORFBAL v Chřenovicích. Počasí nám přálo a dobrá nálada nás provázela po oba dva dny. Ve čtvrtek jsme podnikli poznávací výlet po okolí, při kterém mnozí z nás poprvé viděli přívoz přes řeku Sázavu, pomocí kterého jsme se přepravili na druhou stranu. Večer jsme si v kempu opekli buřty a zazpívali při kytaře u táboráku. V pátek nás provozovatelé kempu zasvětili do pravidel korfbalu a poté jsme si jej společně zahráli. Všechno bylo fajn a tak se těšíme na další výlet za poznáním...   

Přílohy

Galerie

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)