Projekt Vybudování multimediální učebny (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012237) je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování multimediální učebny. V rámci projektu bude pořízeno IT vybavení a nábytek a síťová infrastruktura.

Beseda s cestovatelem

Vloženo: 10. dubna 2016

V úterý 29.3. jsme se opět po roce setkali s cestovatelem Tomášem Kubešem, který nám přinesl novinky z různých koutů světa. Prvňáčky a druháky nejvíce zaujalo koupání slonů v Indii. Starší spolužáci z 1.stupně si vyposlechli příběhy z jednotlivých evropských zemí a žáci 2. stupně měli možnost porovnat život ve střední Evropě se životem ve státech Střední Ameriky. Většina žáků ocenila pestrost zážitků přednášejícího i jeho schopnost předávat je posluchačům.

Galerie