Beseda s T. Kubešem- cestovatelem

• Mgr. Kateřina Krulišová

Vloženo: 12. únor v 13:10

Platnost do: 30. červen v 23:59

Naše tradiční beseda s cestovatelem T. Kubešem nám tentokrát zpestřila den předávání pololetního vysvědčení – 31. leden.

Žáci 2. – 4. ročníku si připomněli státní svátky a staré české zvyky (Barborky, Mikuláše, Lucky…). Prý už budou hodní a pomohou před Vánoci s úklidem.

Původně plánovaná beseda Galapágy pro 5. – 9. ročník byla sice z technických důvodů odložena, ale náhradní program Tam na východě žáky rozhodně také oslovil. Rumunsko, Moldávie a Ukrajina jsou pro většinu z nás země vzdálené. Všechny přítomné nejvíce zaujala poněkud hororová část věnovaná bývalé jaderné elektrárně v Černobylu. Dotazy k tématu jen pršely. Někteří žáci by dokonce toto místo chtěli v budoucnu navštívit!

Děkujeme za podnětné besedy a přejeme panu T. Kubešovi mnoho dalších cest a hlavně šťastných návratů!

Galerie