Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Projekt Vybudování multimediální učebny (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012237) je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování multimediální učebny. V rámci projektu bude pořízeno IT vybavení a nábytek a síťová infrastruktura.

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Centrum pro talentovanou mládež nabízí program - OBJEVITELSKÁ SOBOTA

  • Ing. Kateřina Rajdlová

Vloženo: 2. června v 10:32

                                     ctm-logo.png

Milí rodiče,

na začátek června jsme si pro vás připravili dopolední Objevitelskou sobotu. Věříme, že počasí už bude opravdu letní a odpoledne využijete pro společné venkovní aktivity nebo rodinný výlet. Pro dopolední objevování jsme zařadili samá zajímavá témata a věříme, že si z nich sestavíte pestrý mix.

Oproti prezenčním Objevitelským sobotám děti nebudou rozdělené do skupin Start, Junior a Student, ale u každého kurzu máte napsáno, pro jaký věk je vhodný. 

Časy jsou v rozvrhu orientační - z technických důvodů systému. Díky tomu mohou být začátky a konce jednotlivých lekcí posunuty o cca 15 minut a u 60min. lekcí o 30 minut. Přesné začátky lekcí obdrží rodiče v e-mailu s přihlašovacím linkem na jednotlivé lekce nejpozději 1 den před konáním programu. Platební údaje zasíláme cca 3 dny před konáním programu.

A odpoledne?

Na odpoledne pro vás máme tip – výlet do Království železnic. A nejen to, využít můžete slevu 20 % na individuální nebo rodinné vstupné, která platí do konce prázdnin. V Království železnic na vás čekají obří modelová kolejiště a skutečné dopravní prostředky a plno aktivit nejen pro děti.

20% sleva na vstupné do Království železnic s kódem SLEVA CTM / kód stačí nahlásit u pokladny, není potřeba tisknout tento e-mail /

 

 

království železnic.jpg

 

ROZVRH VŠECH LEKCÍ NAJDETE ZDE

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)