Certifikát e-Twinning pro naši školu

• Hana Votavová

Vloženo: 11. prosince 2018 v 0:30

Naše škola se již na začátku zaří zapojila do  spolupráce škol z celé Evropy zvané e-Twinning v rámci výuky angličtiny. Tato platforma je největší a nejzajímavější komunitou škol v Evropě, podporuje spolupráci evropských škol zejména při výuce cizích jazyků a je  postavena na používání informačních a komunikačních technologií. Projekt, který jsme spustili, a k němuž se přidala celá řada dalších škol, měl úspěch, a proto jsme od mezinárodní eTwinningové centrály obdrželi certifikát potvrzující fakt, že jsme jedna ze zhruba 200 000 škol z celé Evropy, které se do eTwinningu aktivně zapojily. Děkuji všem žákům za jejich aktivitu a v brzké době nás čeká další, tentokrát menší projekt  s našimi polskými partnery, s nimiž si budeme vyměňovat vánoční pohlednice a zpívat vánoční koledy.

Galerie