Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/newcms/v1.4b18/php/Contents/Pages/UserPages/UserPage.php on line 2128
Základní škola - Aktuality - Česko-slovenský projekt "Záložka do knihy" | Základní škola Zbraslavice

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Česko-slovenský projekt "Záložka do knihy"

  • Mgr. Petra Pekárková

Vloženo: 7. listopadu 2019 v 18:58

Letos jsme se po několika letech přihlásili do česko - slovenského projektu "Záložka do knihy", který děti nadchl. Jde o vytvoření záložek do knih a to libovolnou výtvarnou technikou, které se zaslali do naší partnerské školy v obci Udavské na Slovensko Na 1.stupni se zapojily děti ze 3.tříd, 4. a 5.třídy a na 2.stupni 7.třídy. Díky "Záložkám" jsme se dozvěděli, že spousta dětí opravdu ráda čte a ukázalo se, že přečtené příběhy i ráda namaluje. Doufáme, že se naše záložky budou našim slovenským kamarádům líbit a že je budou provázet při čtení jejich příběhů.   

Galerie

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)