Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Projekt Vybudování multimediální učebny (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012237) je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování multimediální učebny. V rámci projektu bude pořízeno IT vybavení a nábytek a síťová infrastruktura.

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Cestou necestou světem hudby

  • Linda Homolková

Vloženo: 3. dubna 2019 v 16:57

 

Zeměpis a hudební výchova? Že to příliš neladí? Kdepak!
 

IMG_20190403_105821.jpg

Ve středu 3. 4. 2019 do naší školy zavítal světoznámý mandolinista a multiinstrumentalista Radim Zenkl a hudebně s námi procestoval celý svět. V rámci svého hudebně-výchovného programu "Hudba šesti kontinentů" nám ukázal, na jaké všeliké známé i neznámé hudební nástroje se hraje v různých koutech naší zeměkoule. 

Do hudebního dění se naši žáci aktivně zapojili, a tím tak své dosavadní znalosti z hodin zeměpisu a hudební výchovy rozšířili o spousty zajímavostí, které se jen tak nezapomínají. 
 

Hudební dopoledne nás opravdu všechny ohromilo a nabilo pozitivní náladou. 
Hudba šesti kontinentů nám v uších bude znít snad až do prázdnin! 
 

smiley

 

 


 

Galerie

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)