Projekt Vybudování multimediální učebny (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012237) je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování multimediální učebny. V rámci projektu bude pořízeno IT vybavení a nábytek a síťová infrastruktura.

DEVÁTÁ TŘÍDA SE LOUČÍ

• Hana Votavová

Vloženo: 26. června v 0:22

Závěr školního roku je vždy spojen s loučením s těmi, kteří končí základní školní docházku a  v září nastupují na jiné školy. Rozloučení s letošními deváťáky je sice vzhledem k situaci netradiční, ale o to upřímnější je přání všeho dobrého do budoucna.
A tak milí deváťáci, přejeme Vám hodně zdraví, úspěchů, štěstí, lásky a v září, až půjdete do své nové školy či učiliště, vykročte do této své další etapy života tou správnou nohou.

Galerie