Projekt Vybudování multimediální učebny (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012237) je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování multimediální učebny. V rámci projektu bude pořízeno IT vybavení a nábytek a síťová infrastruktura.

Dodržování školního řádu

Vloženo: 10. dubna 2017

Upozorňujeme žáky i jejich zákonné zástupce na striktní zákaz používání mobilních telefonů po dobu pobytu ve škole. Školní řád: "Během pobytu ve škole mají žáci vypnuté mobilní telefony i veškerá multimediální zařízení, mají je uložené ve školní tašce. Za jejich ztrátu či poškození nenese škola odpovědnost. Po celou dobu pobytu ve škole je zakázáno pořizovat jakékoli zvukové, obrazové, nebo multimediální záznamy." Kontakt s dítětem v době školního vyučování je možný přes školní e-mail, nebo telefon v kanceláři školy. Děkujeme za podporu.