Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Eduzměna pomáhá při distanční výuce

  • Mgr. Kateřina Krulišová

Vloženo: 31. května v 13:20

Platnost do: 31. srpna v 23:59

Eduzměna pomáhá při distanční výuce

Díky příspěvku z Fondu pro Kutnohorsko zřízeného Nadačním fondem Eduzměna jsme mohli zajistit 5 notebooků a kameru. Notebooky jsme zapůjčili rodinám, jimž chybí technické vybavení nutné pro účast na distanční výuce. Kamera poslouží učitelům, zejména vyučujícím cizích jazyků, kteří nahrávají videa pro žáky během distanční výuky. Poskytnutá podpora výrazně usnadní domácí vzdělávání žákům i učitelém. 

Více informací pro nadaci Eduzměna a Fondu pro Kutnohorsko získáte na webové adrese: https://eduzmena.cz

 

 

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)