Fandíme českému florbalu!

• Linda Homolková

Vloženo: 25. prosinec 2018 v 16:12

SCHOOL MATCH 2018 - tak se nazývá mimořádný projekt (letos již 4.ročník), kdy se soutěžní florbalové utkání  na vrcholové úrovni odehrává pouze pro žáky základních a středních škol.
Pro naše žáky, kteří navštěvují kroužek florbalu, to byla jedinečná příležitost, jak se něco nového přiučit a vidět, jak florbal hrají ti nejlepší hráči ČR, v utkání se totiž objevili i reprezentanti z Mistrovství světa 2018.
Nejenže si naši zbraslavičtí florbalisté pořádně zafandili, ale po ukončení zápasu si mohli sami vyzkoušet např. nájezdy na extraligového brankáře, vyfotit se s reprezantem J. Curneym nebo si nechat podepsat míček či fotku od hráčů Bohemians.
Poslední školní den roku 2018 jsme tak oslavili zcela sportovně a byla to obrovská legrace!
Na videu a ve fotogalerii níže se můžete sami přesvedčit.

Chci tímto velice pochválit všechny zúčastnéné malé florbalisty z 2. - 4. ročníku, jednak za jejich nadšení pro florbal, a v neposlední řadě i za skvělé chování po celý den.
Kluci, jste úžasní! Jen tak dál. Těším se na naše další florbalové zážitky v novém roce 2019.

Galerie