Naše vize:
Vzájemně se inspirujeme ke slušnosti, zodpovědnosti, spolupráci a samostatnému myšlení v bezpečném prostředí. Každý náš žák zažije úspěch, zná své silné stránky a umí je využít. Je připraven na celoživotní učení.

Naše hodnoty: Komunikace, zodpovědnost, respekt.

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Projekt Vybudování multimediální učebny (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012237) je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování multimediální učebny. V rámci projektu bude pořízeno IT vybavení a nábytek a síťová infrastruktura.

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Fotbalový turnaj FAČR – 2.místo

  • Dan Mucha

Vloženo: 29. října 2023 v 15:09

Platnost do: 30. června v 23:59

Na konci října jsme se vydali do Malešova na fotbalový turnaj FAČR pro II.stupeň základních škol. Účastnilo se celkem 6 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin a poté následovaly vyřazovací boje.

Ačkoliv jsme nenašli žádného přemožitele a za celý turnaj nedostali jedinou branku, museli jsme se spokojit se stříbrnou medailí. Ve finálovém zápase jsme sahali po vítězství, ale nakonec jsme prohráli na penalty. Celému našemu týmu blahopřejeme ke skvělému úspěchu!

Sestava týmu: Blažek, Bleha, Černohlávková, Hlava, Chudoba, Jandák, Jedlička, Kadlec, Kirňak, Lanc, Liška, Peroutka,, Sechovec.

Výsledky:

Zbraslavice – Malešov 3:0

Zbraslavice – Žižkov 0:0

Zbraslavice – Suchdol 1:0

Finále:

Zbraslavice – Žižkov 0:0, 1:2 na penalty

Galerie

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)