Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Projekt Vybudování multimediální učebny (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012237) je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování multimediální učebny. V rámci projektu bude pořízeno IT vybavení a nábytek a síťová infrastruktura.

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Hry bez hranic na 2.stupni

  • Monika Tichá

Vloženo: 3. listopadu v 10:54

Platnost do: 1. ledna 2023 v 23:59

Zobrazeno: 212×

Po dlouhých dvou letech se na naší škole opět uskutečnily Hry bez hranic. V letošním roce byly zaměřeny sportovně jako Olympijské hry. Každá třída si vybrala svůj stát, který během her reprezentovala. Mohli jsme vidět týmy Brazílie, České republiky, Japonska, Německa, Nigérie a Švýcarska. Na hrách se soutěžilo v těchto disciplínách: štafetový běh, skákání přes švihadlo, překážková dráha, hlavičkovaná, florbalový slalom, hod míčky na cíl, jízda na skateboardu nebo rozebírání a sestavování švédské bedny. Z celkového vítězství se radovali žáci 7.A, kteří závodili za Německo. Druhé místo obsadila Brazílie (9.třída), třetí místo brala Česká republika (8.třída). Pro organizátory her však zvítězili všichni žáci a učitelé, kteří se do her zapojili! Pro nejlepší týmy byly připraveny poháry, medaile a další věcné ceny. Největší odměnou pro všechny sportovce však byly nezapomenutelné zážitky a emoce, které provázely celý olympijský den.

Galerie

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)