Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Jsme hrdí na naše atleťáčky!

  • Linda Homolková

Vloženo: 26. březen v 15:41


V neděli 24. 3. 2019 se v rámci školního kroužku atletické přípravky naši nejmladší ateťáčci zúčastnili atletického závodu Jarní atletická hala pro nejmenší atlety ve Zruči n. Sázavou pořádaného oddílem atletiky TJ Jiskra Zruč n. Sázavou.

Celé sportovní atletické dopoledne se neslo v přátelském duchu s bezchybnou organizací závodu, kterého se zúčastnilo bezmála 50 dětí z nedalekých atletických oddílů z Kutné Hory, Vlašimi, Benešova a Zruče, konkurence byla poměrně velká a naši 3 žáci si vedli naprosto skvěle! Závodilo se v běhu, trojskoku a hodu medicinbalem.

V konkurenci 12 dívek ve své kategorii zazářila na úžasném 2. místě a to rovnou ve dvou disciplínách (sprint kolem kuželů a trojskok z místa) právě jedna z našich "reprezentantek" a domů si zcela zaslouženě odnesla své dva stříbrné poháry. 

Ani ostatní reprezentanti naší školy rozhodně nezaostávali a v konkurenci si vedli naprosto bravůrně. Patří jim za to všem náš velký obdiv a obrovská pochvala. 

V dubnu nás čekají další atletické závody pro starší ročníky a to opět ve Zruči. 
Máme se na co těšit, protože naši atleťáci se řídí mottem: "Běháme, hážeme, skáčeme rádi, nejlepšími atlety chceme se státi!"

 

Všem přejeme mnoho sil a spousty dalších sportovních úspěchů a neutuchající nadšení pro atletiku. 

 

Galerie

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)