Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Projekt Vybudování multimediální učebny (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012237) je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování multimediální učebny. V rámci projektu bude pořízeno IT vybavení a nábytek a síťová infrastruktura.

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Kyber-dítě a jeho sítě

  • Mgr. Kyzourová Milena

Vloženo: 27. dubna v 12:00

Vážení rodiče, zasíláme Vám odkaz na možnost podívat se na

WEBINÁŘE  PRO  RODIČE,  UČITELE,  VYCHOVATELE

povzbuzení, že propojení s dětmi je možné, praktické tipy na komunikaci s dnešními dětmi, náměty k vytvoření prostředí důvěry, inspiraci, jak nastavit rozumné hranice. “Já bych to mojí mámě neřekla, protože by mě za to ještě seřvala”, odpovídá desetiletá Anička na otázku, komu by se děti svěřily, kdyby je někdo požádal o nahou fotku. A co vy? Vrtá vám hlavou, na co se vaše dítě na internetu dívá? S kým se baví? Víte si rady, jak s ním o tom mluvit? V programech Etické dílny® se s dětmi ve třídách lektoři Hope4kids baví o tom, jak se chovat bezpečně na internetu - již více, než 16 let. Jako novinku tým lektorů vytvořil online seminář (webinář) „Kyber-dítě a jeho sítě aneb Jak se propojit s dnešními dětmi?“. Pojďme společně hledat, jak vstoupit do světa dětí a jak se jim přiblížit. Z našeho webináře si rodiče, prarodiče nebo pracovníci s dětmi odnesou: Webinář probíhá v přímém přenosu, je interaktivní a rozhodně se i zasmějeme. Vedou jej zkušení lektoři preventivních programů Etické dílny®.

Přílohy

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)