Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Projekt Vybudování multimediální učebny (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012237) je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování multimediální učebny. V rámci projektu bude pořízeno IT vybavení a nábytek a síťová infrastruktura.

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Laserové pušky v tělesné výchově

  • Mgr. Peroutková Martina

Vloženo: 14. října v 15:34

Platnost do: 31. prosince v 23:59

Zobrazeno: 225×

Laserové pušky v tělesné výchově

V hodinách tělesné výchovy i při volnočasových aktivitách využíváme 5 laserových pušek, které nám zapůjčilo Sdružení sportovních svazů a Target sprint. Aktivity s nimi nás baví!

Jsme moc rádi, že patříme mezi školy, kterým pušky zapůjčili.

"Dnes jsme na tělocviku dělali překážkovou dráhu. První jsme měli skočit přes bednu, což skoro všem šlo velmi dobře. Dále jsme se museli  "přeplazit" přes dřevěnou lavičku. Následovaly dva kotrmelce po sobě a hned po nich jsme skákali do obručí. Jakou pátou disciplínu jsme se měli rozeběhnout a skočit nízkou překážku. Hned potom jsme cválali k jednomu kuželu a k druhému jsme dělali postranní skoky a takhle přibližně 5x. Jako poslední jsme stříleli z leizrové pistole a to všechny moc bavilo." Magdaléna Průchová, žákyně 7. ročníku

Galerie

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)