Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Projekt Vybudování multimediální učebny (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012237) je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování multimediální učebny. V rámci projektu bude pořízeno IT vybavení a nábytek a síťová infrastruktura.

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Laskavost plodí laskavost

  • Bc. Kateřina Birková

Vloženo: 15. listopadu 2019 v 21:35

Skvělý nápad šířit laskavost jsme se rozhodli i my „parlamenťáci“. Před Světovým dnem laskavosti jsme se sešli ve školní kuchyňce, upekli linecké cukroví a připravili malé balíčky pro náhodné kolemjdoucí zbraslavického náměstí a obdarovali je. 13.11. parlamenťáci zjišťovali co si jejich spolužáci představují pod pojmem „LASKAVOST“ a z těchto slov sestavili myšlenkovou mapu (viz foto).

Odměnou je nám dobrý pocit. A kdo ví, možná nás čeká i něco jiného.

Galerie

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)