Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

MISS PANENKA JUNIOR

  • Mgr. Petra Pekárková

Vloženo: 12. května 2019 v 21:49

Český výbor pro UNICEF vyhlásil soutěž o nejkrásnější ručně vyrobenou panenku a my jsme se zúčastnili! Děti ze 6.,7. a 8. tříd se při výtvarné výchově pokusily navrhnout a poté ztvárnit panenky, které právě putují do soutěže. Tyto 3 nejpovedenější (viz.foto) budou bojovat o umístění v soutěži a potom budou nabídnuty k adopci / prodeji za 600,- Kč v rámci projektu " Adoptuj panenku a zachráníš dítě." Každá panenka totiž představuje skutečné dítě, které bude v rámci očkovací kampaně UNICEF v rozvojových zemích proočkováno proti šesti hlavním smrtelným dětským chorobám.                  & nbsp; &n bsp;                 Jsme rádi, že jsme se do projektu zapojili a příští rok to určitě zopakujeme. 

Mgr. Petra Pekárková

Galerie

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)