Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Nabídka kroužků 2019/2020

  • Linda Homolková

Vloženo: 5. září 2019 v 10:57

 

Vážení rodiče a milé děti,
připravili jsme pro Vás zájmové kroužky na školní rok 2019 – 2020. Jednotlivé kroužky budou otevřeny v případě, že se přihlásí dostatečný počet dětí (nejméně 8-10 dětí na každém kroužku).
V příloze naleznete nabídku kroužků a přihlášku, níže další důležité informace.


obrázek web kroužky.png

Výše kroužkovného za 1. pololetí je stanoveno na 500,- Kč za kroužek.
Kroužkovné za celý školní rok se hradí ve dvou splátkách – 1. v září/říjnu na prvních lekcích a 2. v únoru, vždy hotově u lektora kroužku. Stanovená výše kroužkovného platí pro kroužky nabízené naší základní školou. O výši a způsobu úhrady kroužkovného u externích kroužků se informujte, prosím, přímo u lektora.

Pokud Vás nabídka kroužků zaujala, vyplňte přiloženou přihlášku (pro každý kroužek zvlášť!). Přihlášky odevzdávejte třídním učitelům nejpozději do pátku 13. 9. 2019. Pokud se Vaše dítě zapsalo na seznam na nástěnce ve škole, je i přesto potřeba vyplnit a odevzdat kompletně vyplněnou přihlášku!

Přehled všech kroužků, které v letošním školním roce závazně otevřeme, bude uveřejněn nejpozději do 18. 9. 2108 na webových stránkách školy www.zszbraslavice.cz s přesným termínem první lekce.

Některé kroužky začínají již v polovině září, některé budou začínat později - proto věnujte dostatečnou pozornost tabulce s rozpisem nabízených kroužků nebo se informujte přímo u lektora vybraného kroužku.

Sledujte pravidelně webové stránky školy, kde Vás budeme nadále informovat o důležitých změnách týkajících se (nejen) kroužků.

O kroužcích, které u nás vyučují externí lektoři (mažoretky, folklorní soubor Vrchlice, sportovní kroužky TJ Jiskra Zruč, výtvarný kroužek ZUŠ Zruč),se informujte včas u jednotlivých lektorů těchto kroužků, případně se je dozvíte na prvních lekcích.
 

smileysmileysmiley

Děkujeme za spolupráci a přejeme všem našim žákům spousty zábavy a příjemně tráveného času u aktivit, které je budou zaručeně bavit!

 

 

boy-1298788_960_720.png

 

Přílohy

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)