Naše vize:
Vzájemně se inspirujeme ke slušnosti, zodpovědnosti, spolupráci a samostatnému myšlení v bezpečném prostředí. Každý náš žák zažije úspěch, zná své silné stránky a umí je využít. Je připraven na celoživotní učení.

Naše hodnoty: Komunikace, zodpovědnost, respekt.

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Projekt Vybudování multimediální učebny (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012237) je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování multimediální učebny. V rámci projektu bude pořízeno IT vybavení a nábytek a síťová infrastruktura.

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Okresní kolo "Poháru rozhlasu" pro 6. a 7. ročníky v KH

  • Ing. Kristýna Kunstová

Vloženo: 20. května v 14:18

Konkurence závodníků byla opravdu veliká, i tak jsme se umístili velmi slušně. Vynikající byly výkony jednotlivců.  Matyáš Peroutka absolutně zvitězil v běhu na 1000m, Lukáš Budínský vybojoval svým hodem přes 55 metrů druhé místo v hodu kriketovým míčkem a Šimon Zlata podal výborný výkon ve skoku do dálky, kde skončil na 4. místě s výkonem 4,32m. Gratulujeme!

Galerie

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)