Naše vize:
Vzájemně se inspirujeme ke slušnosti, zodpovědnosti, spolupráci a samostatnému myšlení v bezpečném prostředí. Každý náš žák zažije úspěch, zná své silné stránky a umí je využít. Je připraven na celoživotní učení.

Naše hodnoty: Komunikace, zodpovědnost, respekt.

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Projekt Vybudování multimediální učebny (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012237) je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování multimediální učebny. V rámci projektu bude pořízeno IT vybavení a nábytek a síťová infrastruktura.

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Okresní přebor v přespolním běhu v Kutné Hoře

  • Ing. Kristýna Kunstová

Vloženo: 13. října 2022 v 14:23

Okresní přebor v přespolním běhu v Kutné Hoře

Přivezli jsme dvě bronzové medaile

Dne 6.10. 2022 jsme se vydali reprezentovat naši školu na okresní přebor v přespolním běhu do Kutné Hory. Našich žáků bylo celkem dvacet od pátého ročníku až po ten devátý. Soutěžili jsme téměř ve všech věkových kategoriích vždy po čtyřčlenných družstvech. Velmi úspěšné byly dívky z 5. třídy, které přivezly bronz za družstvo. Vynikající výkon podal také v součtu jednotlivců Šimon Peroutka ze 7.A, který se může pyšnit také bronzem. Všichni zúčastnění si závod užili, vyzkoušeli si týmovou spolupráci, maximální nasazení i překonání svých sportovních hranic.

Galerie

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)