Oznámení Arriva - autobusové spoje přes Bohdaneč

• Mgr. Kyzourová Milena

Vloženo: 14. říjen v 9:40

cid:image001.png@01D374F5.C8E2C270

Vzhledem k připravované uzavírce mezi obcemi Ostrov a Bohdaneč si Vás dovoluji informovat o změnách v jízdním řádu linky 240065, která daný úsek obsluhuje.

Po dobu uzavírky nebudou obsluhovány na všech spojích zast. Bohdaneč, ZD dvůr a Ostrov z důvodu nemožnosti otočení autobusu.

Spoj 1 - 4:23 Zbraslavice, nám. - 5:12 Zruč n. S.

Vzhledem k téměř nulové frekvenci cestujících nebudou obsluhovány zastávky: Radvačnice rozc., Prostřední Ves, Bohdaneč, rozc., Věžníkov.

Trasa linky povede ze Zbraslavic směrem na Slavošov, začátek spoje je upraven na 4:35, dojezd zůstává zachován.

Spoj 2 - 5:40 Zruč, Sázavan - 6:20 Zbraslavice, nám.

Vzhledem k téměř nulové frekvenci cestujících nebudou obsluhovány zastávky: Měchonice, Laziště, Pertoltice, Pertoltice,mlýn, Věžníkov, Bohdaneč,rozc.

Trasa linky povede ze Zruče na Dolní Pohleď a Zbraslavice, poté obslouží Prostřední Ves a Radvačice,rozc. a zpět do Zbraslavic. Začátek spoje zůstane

zachován, příjezd do Zbraslavic v 6:11 od Zruče a v 6:23 od Prostřední Vsi.

ŠKOLNÍ SPOJ - Spoj 4 - 6:27 Zbraslavice - 7:05 Zbraslavice

Dle frekvece cestujících nastupují školáci pouze ze směru od Bohdanče. Nebudou obsluhovány zast. Borová, Hranice, Kostečnice, Věžníkov.

Trasa linky povede v 6:35 ze Zbraslavic do Bohdanče a dále trasy linky, dojezd do Zbraslavic v 7:05 zůstává zachován (platí zde výlukový JŘ kvůli uzavírce u Červených Janovic).

ŠKOLNÍ SPOJ - Spoj 3 - 13:15 Zbraslavice - 14:00 Zruč n. S.

Trasa linky povede ze Zbraslavic do Bohdanče, kde se spoj otočí, vrátí zpět do Zbraslavic a poté po trase do Zruče n. S.. Dojezd bude opožděn na 14:10, všechny

zastávky na lince budou obslouženy.

Spoj 8 - 14:15 Zruč n. S. - 14:55 Zbraslavice

Vzhledem k nízké frekvenci cestujícících nebude obsloužena zast. Věžníkov, Bohdaneč,rozc., Prostřední Ves a Radvančice,rozc.

Trasa linky povede z Zruče do Kostečnice a poté do Zbraslavic.

Přílohy