Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Projekt Vybudování multimediální učebny (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012237) je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování multimediální učebny. V rámci projektu bude pořízeno IT vybavení a nábytek a síťová infrastruktura.

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Parkování u školy

  • Mgr. Kyzourová Milena

Vloženo: 31. srpna v 12:39

Zobrazeno: 406×

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že tento školní rok je naše parkoviště plně obsazeno auty zaměstnanců školy, není možné na dvůr zajíždět. Parkovací místo před školou slouží pouze k vystoupení a nastoupení dětí. Využijte proto, prosím, k parkování náměstí nebo parkovací místa u sokolovny a knihovny. Děkuji za pochopení a respektování dané situace.  

S pozdravem Mgr. Milena Kyzourová

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)