Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Projekt Vybudování multimediální učebny (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012237) je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování multimediální učebny. V rámci projektu bude pořízeno IT vybavení a nábytek a síťová infrastruktura.

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Přehlídka mladých recitátorů

  • Vladimír Radil

Vloženo: 3. března v 23:42

V druhém pololetí se jakoby roztrhl pytel plný soutěží. Děti měří svoje síly v olympiádě z českého jazyka, matematiky, angličtiny...Soutěží se i v reprodukci uměleckého textu. I my máme u nás dobré recitátory, no a ti  nejlepší odjeli ráno 27. února do Kutné Hory. Ve městě se konalo oblastní kolo Přehlídky mladých recitátorů Hlediště velkého Tylova divadla se zaplnilo žáky základních škol a studenty osmiletých gymnázií. Každý se s velkou dávkou nervozity připravoval na svůj sólový výstup. Naše barvy hájili Karolínka Benešová, Anička Sojková, Amálka Kordiaková, Nela Radoměřská, Lucie Zichová  Mikuláš Ečer. Všichni splnili beze zbytku vše, co se od nich čekalo. Velkou radost nám však  udělal Mikuláš Ečer, který se umístil na prvním místě a postoupil do kola krajského.  

Za celou školu  děkuji

Vladimír Radil 

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)