Přihlášky na střední školy a víceletá gymnázia

Vloženo: 23. leden 2016

Informace k přijímacímu řízení

Vážení rodiče,

• na jednotlivé přihlášky doplníte osobní údaje dítěte, název vybrané školy s adresou, obor vzdělání (kód a název), termín přijímací zkoušky, podpisy žáka a zákonného zástupce, místo a datum.

• Vyplněnou přihlášku mi vrátíte do 15. února  k doplnění klasifikace na druhé straně tiskopisu. Obratem vrátíme přihlášky orazítkované a podepsané paní ředitelkou, dětem bude vydán také zápisový lístek.

• Ještě jednou zkontrolujte osobní údaje i klasifikaci na druhé straně přihlášky.

• Doplníte si případné lékařské potvrzení na přihlášku (sami musíte zjistit, zda je škola vyžaduje). MUDr. J. Kuntová žádá rodiče o řádně vyplněný tiskopis  přihlášky s vypsaným názvem studijního oboru včetně  kódu.

• Poté přihlášku odešlete řediteli vybrané střední školy – nejpozději do 15. 3. 2016.

• Platná je pouze přihláška a zápisový lístek s razítkem zš a podpisem ředitele školy.

• Přijímací zkoušky se budou konat v rozmezí od 22. do 30. dubna 2016. U oborů vzdělání s talentovou zkouškou od 2. do 15. ledna 2016 a u konzervatoří od 15. do 31. ledna 2016.

• Zápisový lístek   odevzdáte  pouze jedné zvolené střední škole, na kterou byl žák  přijat,  a to do 10 pracovních dnů ode dne oznámení rozhodnutí.

Budete-li v průběhu podávání přihlášek potřebovat jakoukoliv informaci, je možno přijít na konzultaci každý čtvrtek do 14 hodin, nebo napsat na e-mail kadlecova@zszbraslavice.cz.

S pozdravem
                                                                                                             Mgr. Jana Kadlecová