Projekt Vybudování multimediální učebny (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012237) je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování multimediální učebny. V rámci projektu bude pořízeno IT vybavení a nábytek a síťová infrastruktura.

Projekt E-twinning

• Hana Votavová

Vloženo: 11. října 2018 v 14:03

V rámci našeho projektu oslavujícího jazykovou různorodost Evropy, na němž jsme pracovali v hodinách anglického jazyka, jsme dostali pozdravy a projekty několika škol z Polska, Turecka, Rumunska, Španělska a Srbska. Bylo nesmírně zajímavé dozvědět se něco o těchto zemích, zapojených školách, slyšet jejich jazyk, ale i srovnat  jejich úroveň angličtiny s naší. V neposlední řadě jsme se při natáčení našich videoprezentací pobavili :-)