Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Recitační soutěž - 2. stupeň

  • Vladimír Radil

Vloženo: 13. únor v 18:10

Ve středu 12. února se uskutečnilo školní kolo Recitační soutěže druhého stupně. Přehlídka nejúspěšnějších recitátorů kol třídních se tentokrát odehrávala ve školním čtenářském klubu. Do okresního kola mohou postoupit jen ti nejlepší. Rozhodovala o tom porota ve složení paní Marcela Přenosilová - vedoucí knihovny, Jiřina Kurešová - asistentka pedagoga 1. stupeň a pan Ondřej Havlovic - starosta obce.  Žáci soutěžili ve dvou kategoriích. Všichni se dobře připravili, každý se určitě snažil vyhrát. V kategorii první (6. a 7. třída) se na prvním místě umístila Nela Radoměřská - 7. A, druhé místo obsadila Amálie Kordiaková - 6. třída a třetí byl Václav Větrovský - 7.B. V kategorii druhé obsadil první příčku Mikuláš Ečer - 9. třída, Na stupně vítězů vystoupaly ještě Lucie Zichová - 8. třída (2. místo) a Aneta Langmajerová - 9. třída (3. místo). Děkuji všem recitátorům za pečlivou přípravu a porotě za drahocenný čas, který věnovala našim dětem. 

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)