Recitační soutěž na 2.stupni

• Vladimír Radil

Vloženo: 21. únor v 17:43

Ve středu 2O. února se konala na naší škole recitační soutěž. Po olympiádách z naukových předmětů - čeština,angličtina, zeměpis, dějepis, přišla na řadu přehlídka charakteru ryze uměleckého. Hned dopoledne se v třídě našich třeťáků šešlo několik desítek recitátorů. Soutěžní zápolení odstartovali prvňáčci, pak pokračoval celý první stupeń. Druhý stupeň přišel na řadu později. Šesťáky, sedmáky, osmáky a deváťáky reprezentovalo 17 závodníků. Soutěžili jsme ve dvou kategoriích. V první se na třetím místě umístil Martin Vavřena (6. B), druhá byla Lucie Zichová (7. tř.) a vítězem se stal Milan Dlouhý (7. tř.). V kategorii starších žáků zaujala třetím místem Aneta Langmajerová (8. tř.) , druhá pak byla originální Iveta Rajzová (9. tř.) a na stupeň nejvyšší vystoupal stejně originální Honza Blažek (9. tř.). Děkujeme všem zúčastněným. recitátorům a porotě v čele s pane starostou Ondřejem Havlovicem.

Fotografie z recitace si můžete prohlédnout níže v galerii.

Vladimír Radil

Galerie