Recitační soutěž

• Mgr. Křenovská Alena

Vloženo: 15. února v 17:58

Platnost do: 30. června v 23:59

Dnes se v sokolovně recitovalo. Tentokrát se zúčastnili recitátoři ze všech tříd naší školy. Malí se učili od velkých, velcí fandili malým. A všichni jsme si užili pěkné dopoledne s poezií.

Výsledky:

kategorie 2.,3.třída: 1. Anna Hájková, 2. Jáchym Jahodář, 3. Nikola Konvalinková

kategorie 4.,5.třída: 1. Nicolai Shorban, 2. Nicolas Stehlík, 3. Laura Vavřinová

kategorie 6.,7.třída: 1. Adam Větrovský, 2. Nikola Havelková, 3. Vanessa Pono

kategorie 8.,9.třída: 1. Sára Mlčochová, 2. Antonín Heřmánek, 3. Viktorie Dvořáková